دل نوشته
دل نوشتهعکس لباس عروس 2015 , مدل نمکدان , کفشهای تابستانه , عکسه تولد , مدل لباس 2015 , عکس های شناگر زن , دانلود آهنگ نرو محسن یگانه , کارت تبریک روز مادر , جنسیس 2015 , اس ام اس تنهایی گریه آور

 

 

سیا:فعالیت های نیروگاه بوشهررا زیرنظر داریم

 

آیا جاسوسان آمریکایی آماده خرابکاری اند ؟

سیا : فعالیت های نیروگاه بوشهر را زیر نظر داریم

وی می افزاید : تمامی اطلاعات راجع به فعالیت های نیروگاه بوشهر از جمله تصاویر ماهواره ای و راداری و نیز تبخیرات برج خنک کننده نیروگاه بوشهر ، به طور مداوم تحت نظر خواهد بود .

رییس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا)  اعلام کرد که سازمان جاسوسی آمریکا یک مرکز جدید برای مبارزه با تکثیر سلاح های هسته ای تشکیل داده است .

به گزارش عصر ایران و به نقل از خبرگزاری آسوشیتد پرس لئون پانه تا رییس سازمان سیا روز چهارشنبه با اعلام این موضوع گفت که مرکز جدید ، همکاری اطلاعاتی تحلیلگران و ماموران عملیاتی این سازمان را آسان ترکرده و تحلیلگران و ماموران عملیاتی در این مرکز کار مبارزه با خطر  تکثیر سلاح های هسته ای ، شیمیایی و بیولوژیک را به پیش می برند .

" جورج لیتل " سخنگوی سازمان سیا می گوید که مرکز جدید همکاری تنگاتنگ تحلیلگران و ماموران عملیاتی سیا را رسمیت می دهد . وی می افزاید که همکاری تنگاتنگ تحلیلگران و ماموران عملیاتی سیا تا کنون موفقیت هایی را نیز به همراه داشته است .

وی برای نمونه به افشای مرکز هسته ای  " فردو "  قم و نیز افشای مرکز هسته ای در حال ساخت سوریه اشاره می کند که در سال 2007 در حمله جنگنده های اسراییلی تخریب شد .

" پاول برنان " تحلیلگر ارشد موسسه علوم و امنیت بین المللی در این باره مدعی است   : " موفقیت روش جدید سازمان سیا در ایجاد همکاری نزدیک تر بین تحلیلگران و ماموران عملیاتی این سازمان  خود را در ماجرای فروش تجهیزات تقلبی به مرکز غنی سازی اورانیوم درنطنز نشان داد .

وی مدعی شده که ماموران اطلاعاتی آمریکا با این کار توانستند سرعت غنی سازی سایت نطنز را کاهش دهند .

برنان می افزاید : " عملیات موفق فروش تجهیزات تقلبی به سایت غنی سازی نطنز نمونه موفق همکاری نزدیک  تحلیلگران این  سازمان  با ماموران عملیاتی آن است .

وی می افزاید : این عملیات نمونه خوبی از این واقعیت است که در یک عملیات مشخص شما نیاز به همکاری تحلیلگرانی دارید که به شما بگویند که ایران دقیقا به چه موادی برای توسعه برنامه های هسته ای خود نیاز خواهد داشت و دقیقا از همین نقطه می توان به برنامه های هسته ای ایران ضربه زد و ماموران عملیاتی سیا با پیش بینی تحلیلگران می توانند وارد عملیات شده و مواد تقلبی را به جای مواد سالم در اختیار ایران قرار دهند .

برنان با اشاره به راه اندازی مرکز هسته ای بوشهر می گوید : این مرکز خطری برای تکثیر سلاح های هسته ای نیست چرا که طبق قرار داد ایران و روسیه ایران موظف شده تا تمام سوخت مستعمل این نیروگاه را به روسیه تحویل دهد .

مرکز جدید مقابله با تکثیر سلاح های هسته ای سازمان سیا مسئول مانیتورینگ دایم نیروگاه هسته ای بوشهر و دیگر تاسیسات هسته ای ایران خواهد بود .

یک مقام ارشد اطلاعاتی آمریکا به شرط فاش نشدن نامش به خبرگزاری آسوشیتد پرس گفته است که به محض راه اندازی نیروگاه بوشهر مرکز مبارزه با تکثیر سلاح های هسته ای سازمان سیا مسئولیت مانیتورینگ دایم آن را خواهد داشت و به طور مداوم تصاویر ماهواره ای و راداری از این نیروگاه تهیه کرده و بر کار آن نظارت دایم خواهد داشت .

وی می افزاید : تمامی اطلاعات راجع به فعالیت های نیروگاه بوشهر از جمله تصاویر ماهواره ای و راداری و نیز تبخیرات برج خنک کننده نیروگاه بوشهر ، به طور مداوم تحت نظر خواهد بود .

این مقام اطلاعاتی سیا می افزاید : " بخار متصاعد شده از برج خنک کننده نیروگاه بوشهر نشان خواهد داد که این نیروگاه در حال فعالیت است ...../تحلیل:عصرایران

نوشته شده در تاريخ 2018-04-23 توسط dublenevesht |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ