دل نوشته
دل نوشتهعکس لباس عروس 2015 , مدل نمکدان , کفشهای تابستانه , عکسه تولد , مدل لباس 2015 , عکس های شناگر زن , دانلود آهنگ نرو محسن یگانه , کارت تبریک روز مادر , جنسیس 2015 , اس ام اس تنهایی گریه آور

 

 

 

 

اولين وزنه‌بردار ايران حذف شد

مرتضي رضاييان اولين وزنه‌بردار ايراني بود كه روي تخته رفت. اما او بدون كه ركوردي ثبت كند، حذف شد.

اولين وزنه‌بردار ايران در مسابقات قهرماني جهان 2010 آنتاليا بدون اين كه ركوردي ثبت كند،‌ از دور مسابقات كنار رفت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون مرتضي رضاييان كه در دسته 69 كيلوگرم وزنه‌ مي‌زند، طبق پيش‌بيني كادر فني حداقل بايد امتيازاتي را صاحب مي‌شد. اما او در حركت دو ضرب نتوانست وزنه‌يي را بلند كند و به همين دليل در رده‌بندي اين وزن هم قرار نگرفت.

رضاييان كه براي اولين بار در مسابقات قهرماني جهان شركت كرده بود، ضعيف ظاهر شد. دراولين حركت يك ضرب وزنه 145 کیلوگرم براي او انتخاب شده بود. اما در بلند کردن این وزنه ناموفق عمل کرد تا دست کادر فنی برای انتخاب وزنه های بهتر برای این وزنه بردار بسته باشد.

رضائیان در دومین حرکت خود وزنه 145 کیلوگرم را بالای سر برد، اما در تقابل با وزنه 150 کیلوگرمی مغلوب شد تا نتواند رکوردی را که بارها در تمرینات زده بود، تکرار کند. رضاييان با رکورد 145 کیلوگرم در مکان ششم قرار گرفت.

رضائیان که با وجود توصیه های کادر فنی مبنی بر اینکه نتایج حرکات یک ضرب را فراموش کرده و روی حرکات دوضرب تمرکز کند، باز هم شروعی ناموفق داشت و نتوانست در اولین حرکت دوضرب خود، وزنه 173 کیلوگرم را بالای سر ببرد.

او که مجبور بود با کمترین فاصله زمانی برای برای بلند کردن وزنه 173 کیلوگرم، دوباره روی تخته بیاید این بار خیلی راحت وزنه ازز دستش افتاد تا مشخص شود از تمرکز کافی برای رقابت با حریفانش در دسته 69 کیلوگرم بر برخوردار نیست.

رضائیان در سومین حرکت دوضرب خود، وزنه 175 کیلوگرم را درخواست کرد، که این بار موفق شد آن را بالای سر ببرد، اما شاید یک ثانیه زودتر رها کردن وزنه یا به تعبیر حسین رضازاده، یک ثانیه دیر زده شدن زنگ تیم داوری، سبب شد آخرین حرکت وزنه بردار ايران نیز با دو چراغ قرمز و یک چراغ سفید داوران، خطا اعلام شود.

رضائیان بدون ثبت هیچ رکوردی در حرکت دوضرب، از گردونه رقابتها خارج شد تا نتواند جایی در میان وزنه برداران دسته 69 کیلوگرم داشته باشد.

در این دسته ونسلاس دابایا از فرانسه که 7 مدال جهانی، المپیک و قهرمانی اروپا را در کارنامه دارد نیز به همراه رزوان مارتین از رومانی دیگر وزنه بردارنی بودند که از گردونه رقابتها خارج شدند.هویی لیائو از چین با مهار وزنه های 160 کیلوگرم در یکضرب و 198 کیلوگرم در دوضرب ضمن شکست رکورد دوضرب و مجموع جهان، از عنوان قهرمانی اش دفاع کرد و بالاتر از وزنه برداران رومانی و ترکیه بر سکوی نخست ایستاد.

نوشته شده در تاريخ 2018-05-13 توسط dublenevesht |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ