دل نوشته
دل نوشتهعکس لباس عروس 2015 , مدل نمکدان , کفشهای تابستانه , عکسه تولد , مدل لباس 2015 , عکس های شناگر زن , دانلود آهنگ نرو محسن یگانه , کارت تبریک روز مادر , جنسیس 2015 , اس ام اس تنهایی گریه آور

موسی پور از تاييد صحت انتخابات در حوزه انتخابيه تهران خبر داد و اظهار داشت: پس از برگزاري انتخابات و مشخص شدن نتايج صحت انتخابات و تعداد زيادي از حوزه‌هاي انتخابيه و همچنين تهران توسط شوراي نگهبان بررسي و به تاييد رسيد.

به گزارش فارس رئيس ستاد مركزي بازرسي انتخابات گفت: كانديداها مي‌توانند درخواست شمارش مجدد آرا را داشته باشند كه بايد اعتراض و مستندات خود را به شوراي نگهبان ارائه نمايند.

رئيس شوراي اطلاع رساني وزارت كشور از تاييد صحت انتخابات در حوزه انتخابيه تهران خبر داد و اظهار داشت: پس از برگزاري انتخابات و مشخص شدن نتايج صحت انتخابات و تعداد زيادي از حوزه‌هاي انتخابيه و همچنين تهران توسط شوراي نگهبان بررسي و به تاييد رسيد.

معاون حقوقي وپارلماني وزير كشور گفت: پس از برگزاري مرحله اول انتخابات شوراي نگهبان شكايات واصله را بررسي و در صورتي كه نياز به بازشماري بوده اقدام شده و سپس صحت انتخابات تهران و تعداد زيادي از حوزه هاي انتخابيه تاييد شده است.

موسي پور در مورد بازشماري مجدد آرا به درخواست بعضي از اشخاص گفت: مسلما شوراي نگهبان كار تاييد صحت انتخابات را پس از مهلت مقرر اعتراض صورت داده و در اين مهلت هر كس كه اعتراض داشته است آن را ارائه كرده و شوراي نگهبان هم شكايات واصله را بررسي و در صورتي كه نياز به بازشماري بوده اقدام شده و سپس صحت انتخابات تاييد شده است.

وي در مورد برگزاري مرحله دوم انتخابات گفت: با توافق شوراي نگهبان روز 6 ارديبهشت سال جاري مرحله دوم انتخابات در حوزه‌هايي كه نتيجه انتخابات در مرحله اول نهايي نشده است برگزار خواهد شد.

موسي پور با مثبت ارزيابي كردن حضور ميز احزاب در كنار ستادهاي انتخابات سراسر كشور و حضور آنها در مرحله دوم انتخابات اظهار داشت: وزارت كشور از هر امكاني كه منجر به اطمينان بيشتر گروه‌ها و دستجات سياسي در محدوده و چارچوب قانون شود، استقبال مي‌كند و براي حضور ميز احزاب در مرحله دوم انتخابات آمادگي داريم.

نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط dublenevesht |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ