دل نوشته
دل نوشتهعکس لباس عروس 2015 , مدل نمکدان , کفشهای تابستانه , عکسه تولد , مدل لباس 2015 , عکس های شناگر زن , دانلود آهنگ نرو محسن یگانه , کارت تبریک روز مادر , جنسیس 2015 , اس ام اس تنهایی گریه آور
کيهان نوشت: رئيس دفتر خاتمي در زمان رياست جمهوري وي با ستايش مشكوك و غيرمنتظره از سيدحسن نصرالله، همراهي وي با مقامات و مسئولان جمهوري اسلامي را حرفي توخالي خواند.

محمدعلي ابطحي با اذعان به پيروزي هاي سلسله وار سيدحسن نصرالله و حزب الله- كه اين روزها حتي رسانه هاي صهيونيستي و غربي هم با تجليل از آن ياد مي كنند- نوشت: «رسانه هاي غربي با شيطنت مي گويند كه سيدحسن نصرالله تحت تاثير مقامات و مسئولان سياست خارجي ايران است. گمان مي كنم حرف توخالي مي زنند. چون ديپلماسي ما اگر مي توانست براي مصلحت ايران مثل حزب الله براي مصالح خودش، موفقيت هاي بزرگي دست و پا مي كرد. بايد آرزو كرد با اين توفيقاتي كه سيدحسن در به دست آوردن پيروزي هاي بزرگ دارد كاش او مشاور ديپلماسي كشورمان مي شد.»

اين موضع مغرضانه در حالي عنوان مي شود كه سيدحسن نصرالله بارها بر تبعيت خود از ولايت فقيه تصريح كرده و در سفر به تهران دست رهبر معظم انقلاب را بوسيد. مقاومت جانانه حزب الله طي 2 دهه گذشته به ويژه در 2 سال اخير هم ملهم از جمهوري اسلامي و سياست هاي موثر آن بوده است.

در حالي كه سيدحسن نصرالله به مقاومت و ايستادگي حتي تا مرز جنگ و تهديد شدن به ترور شناخته مي شود بايد از آقاي ابطحي و همفكران او كه به وادادگي در برابر تهديدها شناخته مي شوند، پرسيد شما را چه به سيدحسن نصرالله؟ و در حالي كه محافل رسمي آمريكايي و اسرائيلي بارها تصريح كرد ه اند حزب الله به نمايندگي از ايران مي جنگد، بايد پرسيد آقاي ابطحي به نمايندگي از چه محافلي عقده گشايي مي كند؟!

در صدر اسلام نيز عناصر دورو هنگام سختي از معركه كنار مي كشيدند و مؤمنان را سرزنش مي كردند كه كارشان تمام است اما پس از به دست آمدن پيروزي مدعي مي شدند ما با شما بوديم و شريك پيروزي شما هستيم!

نوشته شده در تاريخ 2015-08-18 توسط dublenevesht |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن زالو چیست؟
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ